Ha még nincs meg ez a tanfolyam neked, akkor a lenti zöld gombra kattintva megnézheted a részleteket, vagy meg is vásárolhatod!
Összefoglaló a tanfolyamról
Hogyan lehet realista, szép Nőalakokat ábrázoló képeket festeni, ecsettel és festőkéssel? Hogyan lehet olaj és akrilfestékkel is megfesteni az ilyen képeket? A festőtanfolyamban. 5 db. kép végigfestését mutatom be, elejétől a végéig! Miközben a videókban mutatom a festés folyamatát, azt is elmagyarázom, Mit, Miért és Hogyan csinálok! Természetesen a használt színeket és anyagokat, a színkeverést is bemutatom.
Olaj és akrilfestékkel is megfesthetők a képek!
- Az 5 Szép Romantikus Nőalak Festése Online Festészeti Oktatóvideó Sorozatból többek között az alábbi kérdésekre kapunk választ.
- Az online festőtanfolyamon megismerkedünk a realista nőalakok festési módszereivel.Megismerjük milyen festőkésekkel és ecsettel ezt a technikát gyakorolni.Foglalkozunk a festőkés használatával, módszereivel, késes tippek, trükkök.Megismerjük az olajfesték használatát a Falusi Utcakép festésben Megtudjuk, hogyan lehet a klasszikus realizmust egy kis modern technikával ötvözni.A tanfolyamon 5 db komplett festmény megfestését fogom demonstrálni lépésről lépésre.
- A tanfolyamban összesen 5 videó lecke van, ezekben 5 db. oktató videót nézhetsz meg, ezekben összesen 5 komplett festmény festését mutatom be, elejétől a végéig! Tehát minden videóban egy-egy kép végigfestését láthatod, elejétől a végéig, közben nem csak mutatom, de azt is elmondom, mit, miért és hogyan csinálok!Festőkéssel és ecsettel dolgozunk, a képeket olaj és akrill festékkel is meg lehet festeni!
A tanfolyam, itt, a weboldalon tekinthető meg, a zárt oktatási felületen belül, mellyel a vásárlást követően kapod meg a hozzáférést!
1. lecke Tanfolyam nyitó bejegyzés (másodrendű színek varázsa)
A tanfolyam nyitó bejegyzése, néhány fontos információt közlök itt, továbbá lehetőség van bemutatkozni is. Mindenképpen nézd meg! Ajánlott a kezdéshez!
2. lecke Bevezetés: Másodrendű Színek Varázsa (másodrendű színek varázsa)
A leckében egy rövid bevezető videót nézhetsz meg, melyben áttekintjük a képzést. Továbbá itt találod a tanfolyamhoz szükséges, anyag, felszerelés listát is!
3. lecke A szín keletkezése és a színkör megismerése (másodrendű színek varázsa)
4. lecke A színes festékek problémái (másodrendű színek varázsa)
5. lecke A Másodrendű Színkör bemutatása (másodrendű színek varázsa)
6. lecke A Másodrendű Színkör színei (másodrendű színek varázsa)
Bevezetés: Színvarázs
Ebben a bejegyzésben, az Ingyenes színvarázs Online Festő Tanfolyam bevezetőjét láthatod, ahol röviden elmondom, miről is szól ez a képzés, mit találhatsz benne, mire számíthatsz ha megtekinted.
Másodrendű színkör (színvarázs)
A leckéből megismerhetjük a másodrendű színkört, mely nem tartalmaz elsőrendű színeket. A másodrendű színkör csak narancs, lila és zöld színt tartalmaz. Ezekből keverünk ki, minden további színt.
A Másodrendű színkör színei (Színvarázs)
A Másodrendű színkör összesen 6 db színt tartalmaz, ezeket a színeket ismerjük meg. Konkrét példákat mutatok arra is, hogy milyen festékmárkából, mely színeket lehet megtalálni.
Kék helyett, zöld és lila (színvarázs)
A leckében megismerjük azt, hogy hogyan lehet kék színt kikeverni lila és zöld színekből. Megtudjuk mi a titka és hol vannak a határai a módszernek. Azt is megismerjük, milyen optikai hatás kell hozzá.
Sárga helyett, zöld és narancs (színvarázs)
Ebben a leckében azt tanuljuk meg, hogyan lehet sárga színt keverni, narancs és zöld szanekből. Ehhez egy csöp lilát is segítségül hívunk, no meg a szimultán kontrasztot.
Vörös helyett, lila és narancs (színvarázs)
A leckéből megismerheted, hogyan kapunk vörös színt akkor, hogyha narancsot és lilát keverünk egymással. Szükség lesz még a kívánt hatáshoz, egy csipetnyi zöld színre is.
Okkerek, barnák, szürkék és fekete (színvarázs)
Megismerjük ebből a leckéből, hogyan lehet a másodlagos színkörből szürkéket, barnákat, okkereket és feketét létrehozni, a színek semlegesítő hatásának segítségével.
1. csendéletfestő videó, paradicsom festése lilával és narancs színnel (Színvarázs)
A leckében egy paradicsomos csendélet végíg festését mutatom be. ezzel példázom, hogyan lehet pirosnak láttatni a lila és narancs színeket, zöld környezetben.
2. csendéletfestő videó, citrom festése narancs és zöld színnel (színvarázs)
A leckében egy nagyon látványos dolgot csinálunk, miközben megfestek egy citromos csendéletet, a sárga színek helyett zöldet és narancsot használok, a citrom mégis sárga lesz.
Tanfolyam zárás (színvarázs)
A Tanfolyam záró leckéjében összefoglaljuk a lényeget, és megbeszéljük milyen lehetőségeink vannak még a másodlagos színek használatával kapcsolatosan.
A szín keletkezése és a színkör megismerése (ingyen színkeverő leckék)
Bevezetés: Ingyenes Színkeverő Leckék
Ebben a leckében megismerjük az színkört, az első, másod és harmadrendű színeket és a színelmélet alapjait. Továbbá a komplementer színek fogalmával is megismerkedünk.
A semleges színek keverése (ingyenes színkeverő leckék)
A videóban bemutatom a színek semlegesítésének néhány egyszerű módját, és elmondom mi történik akkor, ha mindhárom alapszínt keverjük egymással.
Lecke
A színes festékek problémái (ingyenes színkeverő leckék)
Ebben a videóban elmondom, hogy mi a baj a készen kapható művészfestékekkel, illetve az azokban található színekkel. Megtudhatod miért nincsensek tiszta alapszínek.
A szégyenlős fekete szín (ingyenes színkeverő leckék)
A fekete szín a színkeverékekben pontosan úgy viselkedik minthogyha kék szín lenne. ezt a tulajdonságát kissé szégyenlős módon igyekszik előlünk elrejteni, de látható, hogy így van.
A KSZR Színkör (ingyenes színkeverő leckék)
Az új, gyakorlatias szemléletű színkeverő módszerem lelke a KSZR színkör! A videóban bemutatom neked a lényeget és megismerheted a legfontosabb kérdést, a KSZR Kulcskérdését!
Színkeverési segédlet (ingyenes színkeverő leckék)
Tanfolyam zárás (ingyen színkeverő leckék)
A Tanfolyam záró leckéjében összefoglaljuk a lényeget, és megbeszéljük milyen lehetőségeink vannak még a másodlagos színek használatával kapcsolatosan.
Bevezetés: Ingyen Festő Leckék
Ebben a leckében átbeszéljük a tanfolyam lényegesebb pontjait, mire lehet számítani, milyen tanácsaim vannak a tanfolyam elvégzéséhez és egyéb, indulással kapcsolatos dolgok.
Tanfolyam zárás (ingyen festő leckék)
A Tanfolyam záró leckéjében összefoglaljuk a lényeget, és megbeszéljük milyen lehetőségeink vannak még a festészet tanulásával kapcsolatosan.
Művészettörténeti videó előadás
Ebben a leckében egy művészettörténeti videó előadást hallgathatsz meg. A videóban nagy vonalakban áttekintem a festészet történetét az őskortól, napjainkig.
Őskor, ókor, középkor
A festészet kialakulása, tekintetbe véve a barlangfestményeket, az emberiség őskoráig nyúlik vissza. Az ősember a természetben található pigmenteket, használja a barlang rajzok színesebb tételére.
Reneszánsz és barokk
A portré műfaja a Reneszánsz idején kezdett újra fellángolni, Európában. Ez olyan mestereknek volt köszönhető, mint Jan van Eyck, Albrecht Dürer, Leonardo da Vinci.
A 18.-19. század festészete
A 19. század, a festészet egyik legmozgalmasabb évszázada volt. A század első felében, a festők egy része Klasszikus festészeti hagyományokat folytatott, mások újítottak.
A 20.-21. század
A 20. század az izmusok kora. Az impresszionisták után, példává vált a művészek számára, hogy a művészetben nem léteznek korlátok, és más szempontok szerint kezdtek alkotni.
Festőállványok, dobozok
Ebben a leckében megismerkedünk a festőállványokkal, dobozokkal, melyek nem is gondolnánk, micsoda hatalmas választékban állnak rendelkezésünkre.
Ecsetek, festőkések, paletták stb.
Az ecsetek, festőkések, paletták stb. óriási választékban kaphatók, nehéz kiigazodni köztük. Ebben fog segíteni ez a lecke, melyben áttekintjük ezt a témát.
Alapozás a festészetben, elmélet
A leckéből megismerjük a festészetben használt alapokat és alapozókat. Ezek létfontosságúak a jó kép festésének szempontjából. Miként a ház is csak jó alapra épülhet, ugyanígy van ez egy festménynél is.
Alapozás a festészetben, gyakorlat
A leckében megismerkedünk az alapozás gyakorlati módszerével. A videón elejétől, végéig demonstrálom a festmény alapozásának folyamatát is.
A festékek tulajdonságai
A festészetben használt anyagok egyik legfontosabb kategóriáját, nyilvánvalóan maguknak a festékek jelentik. Ezért különösen fontos ezek megismerése.
7. lecke Kék helyett, zöld és lila (másodrendű színek varázsa)
A leckében megismerjük azt, hogy hogyan lehet kék színt kikeverni lila és zöld színekből. Megtudjuk mi a titka és hol vannak a határai a módszernek. Azt is megismerjük, milyen optikai hatás kell hozzá.
8. lecke Sárga helyett, zöld és narancs (másodrendű színek varázsa)
Ebben a leckében azt tanuljuk meg, hogyan lehet sárga színt keverni, narancs és zöld szanekből. Ehhez egy csöp lilát is segítségül hívunk, no meg a szimultán kontrasztot.
9. lecke Vörös helyett, lila és narancs (másodrendű színek varázsa)
A leckéből megismerheted, hogyan kapunk vörös színt akkor, hogyha narancsot és lilát keverünk egymással. Szükség lesz még a kívánt hatáshoz, egy csipetnyi zöld színre is.
10. lecke Okkerek, barnák, szürkék és fekete (másodrendű színek varázsa)
Megismerjük ebből a leckéből, hogyan lehet a másodlagos színkörből szürkéket, barnákat, okkereket és feketét létrehozni, a színek semlegesítő hatásának segítségével.
11. lecke Zöld színek (másodrendű színek varázsa)
A másodrendű palettában használatos zöld színeket ismerjük meg a leckéből, néhány szín házilagos kikeveréséhez is adok hasznos tanácsot a leckében.
13. lecke Narancs színek (másodrendű színek varázsa)
A leckéből megismerjük a narancs színeket, melyek a másodrendű paletta vörös és sárga tartományát segítik. Találunk pár megfelelő készen kapható színt és kikeverésük módját is.
15. lecke Lila színek (másodrendű színek varázsa)
A lila színekkel a vörös és a kék tartományt fedjük le a másodrendű színek rendszerében. Ismerd meg a lila színeket és kikeverésük módjait is.
14. lecke Narancs színek keverése (másodlagos színek varázsa)
Ebben a videóleckében a narancs színeket és azok keverésének gyakorlatát tekintheted meg. Kifejezetten a vöröses narancs és a sárgás narancs keverését mutatom.
12. lecke Zöld színek keverése (másodrendű színek varázsa)
Hogyan keverjünk zöld színeket, a másodlagos paletta zöld színeit meg lehet vásárolni, de könnyen ki is keverhetők meglévő színeinkből. ezt láthatod a videóban.
16. lecke Lila színek keverése (másodrendű színek varázsa)
A lila színek keverése sokszor kihívást jelent, de valójában egyszerűen is megoldható, persze némi korlátok keretein belül. ezt mutatom be a videóban.
17. lecke Gyémánt diagram 1. (másodrendű színek varázsa)
Amerikai festők színvizsgálati módszere a gyémánt diagram. Ezekkel az un. triád palettákat ellenőrzünk, hogy pontosan hogyan kell ezt csinálni, mutatom a videóban.
18. lecke Gyémánt diagram 2. (másodrendű színek varázsa)
Még egy példa feladat a gyémánt diagram készítésére, egy másik triád palettát ellenőrzünk, hogy pontosan hogyan kell csinálni, mutatom a videóban.
19. lecke A szimultán kontraszt 1. a jelenség bemutatása (másodrendű színek varázsa)
Ebben a leckében egy lenyűgöző optikai jelenséget ismerünk meg, ez az un. Szimultán kontraszt, ez lesz a segítségünkre a színekkel való “mágia” terén.
20. lecke Szimultán Kontraszt 2. Zorn paletta (másodrendű színek varázsa)
A Szimultán kontraszt 2. részében megismerkedünk a Zorn palettával. Ez több tanfolyamon visszatérő téma, nem csak azért mert nagy kedvencem, hanem mert kitűnő példa a kérdésre.
21. lecke 1. csendéletfestő videó, paradicsom festése lilával és narancs színnel (másodrendű színek varázsa)
A leckében egy paradicsomos csendélet végíg festését mutatom be. ezzel példázom, hogyan lehet pirosnak láttatni a lila és narancs színeket, zöld környezetben.
22. lecke 2. csendéletfestő videó, citrom festése narancs és zöld színnel (másodrendű színek varázsa)
A leckében egy nagyon látványos dolgot csinálunk, miközben megfestek egy citromos csendéletet, a sárga színek helyett zöldet és narancsot használok, a citrom mégis sárga lesz.
23. lecke 3. csendéletfestő videó, dinnye festése (másodrendű színek varázsa)
A leckében egy nagyon látványos dolgot csinálunk, miközben megfestek egy dinnyés csendéletet, a vörös színek helyett lilát és narancsot használok, a dinnye mégis vörös lesz.
24. lecke 4. csendéletfestő tanulmány videó, banán festése (másodrendű színek varázsa)
A leckében egy banános csendélet tanulmányt festünk meg érdekes lesz, a sárga színek helyett zöldet és narancsot használok, a citrom mégis sárga lesz.
25. lecke 5. festő videó, tájkép (másodrendű színek varázsa)
A leckében egy tájkép végig festését mutatom be, a kék színek helyett zöldet és lilát használok, az ég mégis kék lesz, hála a szimultán kontrasztnak.
26. lecke 6. festő videó, tájkép (másodrendű színek varázsa)
A leckében egy nagyon látványos dolgot csinálunk, miközben megfestek egy tájképet, a kék színek helyett zöldet és lilát használok, az ég mégis kék lesz.
27. lecke 7. festő videó, tájkép (másodrendű színek varázsa)
A leckében egy adriai, tengerparti kikötő tanulmányt festünk meg, kék helyett zöldet és lil,át használunk és megpróbáljuk rögzíteni a képről alkotott benyomásainkat…
28. lecke 8. festő videó, férfi portré (másodrendű színek varázsa)
A leckében megfestek egy portrét, zölddel, naranccsal és lilával, más színeket nem használunk a portréfestéshez, csak a másod és harmadrendű színeket
29. lecke 9. festő videó, női portré (másodrendű színek varázsa)
A leckében megfestem egy nő portréját, zölddel, naranccsal és lilával, más színeket nem használunk a portréfestéshez, csak a másod és harmadrendű színeket
30. lecke Tanfolyam zárása + bónusz videó (másodrendű színek varázsa)
Ezzel lezárom a tanfolyamot, ez a képzés utolsó leckéje, de meglepetésként beletettem még egy nagyon érdekes bónuszvideócskát, amit ajánlok megtekintésre…
1. lecke Tanfolyam nyitó bejegyzés (7 magyaros romantikus tájkép)
A tanfolyam nyitó bejegyzése, néhány fontos információt közlök itt, továbbá lehetőség van bemutatkozni is. Mindenképpen nézd meg! Ajánlott a kezdéshez!
2. lecke Anyag felszerelés lista (7 magyaros romantikus tájkép)
A leckében felsoroljuk a tanfolyam elvégzéséhez szükséges anyagokat és eszközöket. A tanfolyam akril és olajfestékkel egyaránt elvégezhető…
3. lecke 1. festővideó 30 x 40-es tájkép (7 magyaros romantikus tájkép)
Az 1. videó leckében egy 30 x 40 cm méretű tájkép festését mutatom be, elejétől a végéig az oktatóvideóban. Közben mindent elmagyarázok a kép festéséről…
4. lecke 2. festővideó 30 x 40-es tájkép (7 magyaros romantikus tájkép)
A 2. videó leckében egy 30 x 40 cm méretű tájkép festését mutatom be, elejétől a végéig az oktatóvideóban. Közben mindent elmagyarázok a kép festéséről…
5. lecke 3. festővideó 30 x 40-es tájkép (7 magyaros romantikus tájkép)
A 3. videó leckében egy 30 x 40 cm méretű tájkép festését mutatom be, elejétől a végéig az oktatóvideóban. Közben mindent elmagyarázok a kép festéséről…
6. lecke 4. festővideó 30 x 60-as tájkép (7 magyaros romantikus tájkép)
A 4. videó leckében egy 30 x 60 cm méretű tájkép festését mutatom be, elejétől a végéig az oktatóvideóban. Közben mindent elmagyarázok a kép festéséről…
7. lecke 5. festővideó 40 x 60-as tájkép (7 magyaros romantikus tájkép)
A 5. videó leckében egy 40 x 60 cm méretű tájkép festését mutatom be, elejétől a végéig az oktatóvideóban. Közben mindent elmagyarázok a kép festéséről…
8. lecke 6. festővideó 30 x 60-as tájkép (7 magyaros romantikus tájkép)
A 6. videó leckében egy 30 x 60 cm méretű tájkép festését mutatom be, elejétől a végéig az oktatóvideóban. Közben mindent elmagyarázok a kép festéséről…
9. lecke 7. festővideó 40 x 50-es tájkép (7 magyaros romantikus tájkép)
A 7. videó leckében egy 40 x 50 cm méretű tájkép festését mutatom be, elejétől a végéig az oktatóvideóban. Közben mindent elmagyarázok a kép festéséről…
1. lecke Tanfolyam nyitó bejegyzés (7 nőalak festőkéssel)
A tanfolyam nyitó bejegyzése, néhány fontos információt közlök itt, továbbá lehetőség van bemutatkozni is. Mindenképpen nézd meg! Ajánlott a kezdéshez!
2. lecke Anyag felszerelés lista (7 nőalak festőkéssel)
A leckében felsoroljuk a tanfolyam elvégzéséhez szükséges anyagokat és eszközöket. A tanfolyam akril és olajfestékkel egyaránt elvégezhető…
3. lecke 1. festővideó 40 x 60-as (7 nőalak festőkéssel)
Az 1. videó leckében egy 60 x 40 cm méretű festmény festését mutatom be, elejétől a végéig az oktatóvideóban. Közben mindent elmagyarázok a kép festéséről…
4. lecke 2. festővideó 40 x 60-as (7 nőalak festőkéssel)
A 2. videó leckében egy 60 x 40 cm méretű festmény festését mutatom be, elejétől a végéig az oktatóvideóban. Közben mindent elmagyarázok a kép festéséről…
5. lecke 3. festővideó 40 x 60-as (7 nőalak festőkéssel)
A 3. videó leckében egy 60 x 40 cm méretű festmény festését mutatom be, elejétől a végéig az oktatóvideóban. Közben mindent elmagyarázok a kép festéséről…
6. lecke 4. festővideó 40 x 60-as (7 nőalak festőkéssel)
A 4. videó leckében egy 60 x 40 cm méretű festmény festését mutatom be, elejétől a végéig az oktatóvideóban. Közben mindent elmagyarázok a kép festéséről…
7. lecke 5. festővideó 40 x 60-as (7 nőalak festőkéssel)
A 5. videó leckében egy 60 x 40 cm méretű festmény festését mutatom be, elejétől a végéig az oktatóvideóban. Közben mindent elmagyarázok a kép festéséről…
9. lecke 7. festővideó 40 x 60-as (7 nőalak festőkéssel)
A 7. videó leckében egy 60 x 40 cm méretű festmény festését mutatom be, elejétől a végéig az oktatóvideóban. Közben mindent elmagyarázok a kép festéséről…
8. lecke 6. festővideó 40 x 60-as (7 nőalak festőkéssel)
A 6. videó leckében egy 60 x 40 cm méretű festmény festését mutatom be, elejétől a végéig az oktatóvideóban. Közben mindent elmagyarázok a kép festéséről…
1. lecke Tanfolyam nyitó bejegyzés (7 tájkép festése)
A tanfolyam nyitó bejegyzése, néhány fontos információt közlök itt, továbbá lehetőség van bemutatkozni is. Mindenképpen nézd meg! Ajánlott a kezdéshez!
2. lecke Anyag felszerelés lista (7 tájkép festése)
A leckében felsoroljuk a tanfolyam elvégzéséhez szükséges anyagokat és eszközöket. A tanfolyam akril és olajfestékkel egyaránt elvégezhető…
3. lecke 1. festővideó 50 x 40-es tájkép (7 tájkép festése)
Az 1. videó leckében egy 50 x 40 cm méretű tájkép festését mutatom be, elejétől a végéig az oktatóvideóban. Közben mindent elmagyarázok a kép festéséről…
4. lecke 2. festővideó 50 x 40-es tájkép (7 tájkép festése)
A 2. videó leckében egy 50 x 40 cm méretű tájkép festését mutatom be, elejétől a végéig az oktatóvideóban. Közben mindent elmagyarázok a kép festéséről…
5. lecke 3. festővideó 30 x 40-es tájkép (7 tájkép festése)
A 3. videó leckében egy 30 x 40 cm méretű tájkép festését mutatom be, elejétől a végéig az oktatóvideóban. Közben mindent elmagyarázok a kép festéséről…
6. lecke 4. festővideó 30 x 40-es tájkép (7 tájkép festése)
A 4. videó leckében egy 30 x 40 cm méretű tájkép festését mutatom be, elejétől a végéig az oktatóvideóban. Közben mindent elmagyarázok a kép festéséről…
7. lecke 5. festővideó 30 x 50-es tájkép (7 tájkép festése)
A 5. videó leckében egy 30 x 50 cm méretű tájkép festését mutatom be, elejétől a végéig az oktatóvideóban. Közben mindent elmagyarázok a kép festéséről…
8. lecke 6. festővideó 30 x 50-es tájkép (7 tájkép festése)
A 6. videó leckében egy 30 x 50 cm méretű tájkép festését mutatom be, elejétől a végéig az oktatóvideóban. Közben mindent elmagyarázok a kép festéséről…
9. lecke 7. festővideó 40 x 50-es tájkép (7 tájkép festése)
A 7. videó leckében egy 40 x 50 cm méretű tájkép festését mutatom be, elejétől a végéig az oktatóvideóban. Közben mindent elmagyarázok a kép festéséről…
1. lecke Tanfolyam nyitó bejegyzés (7 absztrakt kép festése)
A tanfolyam nyitó bejegyzése, néhány fontos információt közlök itt, továbbá lehetőség van bemutatkozni is. Mindenképpen nézd meg! Ajánlott a kezdéshez!
2. lecke Anyag felszerelés lista (7 absztrakt kép festése)
A leckében felsoroljuk a tanfolyam elvégzéséhez szükséges anyagokat és eszközöket. A tanfolyam akril és olajfestékkel egyaránt elvégezhető…
3. lecke 1. festővideó 60 x 60-es kép (7 absztrakt kép festése)
Az 1. videó leckében egy 60 x 60 cm méretű absztrakt kép festését mutatom be, elejétől a végéig az oktatóvideóban. Közben mindent elmagyarázok a kép festéséről…
4. lecke 2. festővideó 60 x 60-as kép (7 absztrakt kép festése)
A 2. videó leckében egy 60 x 60 cm méretű absztrakt kép festését mutatom be, elejétől a végéig az oktatóvideóban. Közben mindent elmagyarázok a kép festéséről…
5. lecke 3. festővideó 60 x 60-as kép (7 absztrakt kép festése)
A 3. videó leckében egy 60 x 60 cm méretű absztrakt kép festését mutatom be, elejétől a végéig az oktatóvideóban. Közben mindent elmagyarázok a kép festéséről…
6. lecke 4. festővideó 40 x 90-es kép (7 absztrakt kép festése)
A 4. videó leckében egy 40 x 90 cm méretű absztrakt kép festését mutatom be, elejétől a végéig az oktatóvideóban. Közben mindent elmagyarázok a kép festéséről…
7. lecke 5. festővideó 50 x 70-es kép (7 absztrakt kép festése)
Az 5. videó leckében egy 50 x 70 cm méretű absztrakt kép festését mutatom be, elejétől a végéig az oktatóvideóban. Közben mindent elmagyarázok a kép festéséről…
8. lecke 6. festővideó 50 x 70-es kép (7 absztrakt kép festése)
A 6. videó leckében egy 50 x 70 cm méretű absztrakt kép festését mutatom be, elejétől a végéig az oktatóvideóban. Közben mindent elmagyarázok a kép festéséről…
9. lecke 7. festővideó 50 x 70-es tájkép (7 absztrakt kép festése)
A 7. videó leckében egy 50 x 70 cm méretű absztrakt kép festését mutatom be, elejétől a végéig az oktatóvideóban. Közben mindent elmagyarázok a kép festéséről…
1. lecke Tanfolyam nyitó bejegyzés (5 csendélet festőkéssel)
A tanfolyam nyitó bejegyzése, néhány fontos információt közlök itt, továbbá lehetőség van bemutatkozni is. Mindenképpen nézd meg! Ajánlott a kezdéshez!
2. lecke Anyag felszerelés lista (5 csendélet festőkéssel)
A leckében felsoroljuk a tanfolyam elvégzéséhez szükséges anyagokat és eszközöket. A tanfolyam akril és olajfestékkel egyaránt elvégezhető…
Az 5 ??
mikor láthatjuk az 5.-et kedves Krisztián?